DZIKIE JABŁKA POL

Mes dalijamės meile muzikai, mūsų šaknims bei tolerancijos ir daugiakultūriškumo idėja.
Savo muzika parodome, kad kiekviena kultūra, kuri ateina iš žemės, nepriklausomai nuo atstumo tarp jų, paliečia tas pačias vietas mūsų sielose. Žmonių skirtumai turėtų ne skirti, o praturtinti. Mes sužinojome, kad tai, kas yra gyva, turi ritmą, ir nors kultūros labai skiriasi – ritmas dažnai yra tas pats. Štai kodėl Afrikos ir Lenkijos derinys skamba taip natūraliai – taip kaip obuoliai puikiai tinka su cinamonu.
Tyrinėdami įvairias etninės muzikos sritis, „Laukiniai obuoliai“ puikiai suderina du tolimus elementus: tradicines slavų melodijas ir Afrikos būgnų energiją. Ir tai ne tik paviršutiniškas įkvėpimas, bet gili ir gyva integracija. Ši muzika yra kaip medis, augantis Lenkijos soduose, bet jo šaknys plinta iki Afrikos.
Pagrindinės grupės stiprybės yra: įdomūs etniniai instrumentai (Afrikos būgnai ir perkusiniai instrumentai, balafonai, smuikas, lenkų akordeonas, fleitos), išskirtinės aranžuotės, puikus kontaktas su žiūrovu, įspūdingos slavų melodijos, atliekamos su tradiciniais balsais ir galinga vakarų Afrikos būgnų energija.

Štai keletas atsiliepimų po „Laukinių obuolių“ pasirodymų:
„Jūsų pasirodymas buvo tikrai sensacingas. Aš niekada negalvojau, kad aš galėčiau susižavėti lenkų liaudies muzika, bet jūsų interpretacijoms neįmanoma atsispirti.“
„Jūsų muzika perveria kūną, pulsuoja venose ir šildo mano širdį. Ačiū už magišką vakarą!“
„Jei netoli yra koks nors vandenynas, iš scenos tekanti energija gali pradėti cunamį.“
Pasiekimai:
– „Golden Pipe“ – Grand Prix apdovanojimas „5-ojo Drakono folkloro šventėje“ (Poznanė, 2014 m.)
– „Plojimų audra“ – III vieta ir žiūrovų apdovanojimas XXIII lenkų radijo „Nowa Tradycja“ folkloro festivalyje (2014 m.).
– Grand Prix apdovanojimas folkloro festivalyje „Mikolajki Folkowe“ – „už ugningą charizmą, darną bei harmoniją tarp dviejų skirtingų kultūrų: slavų ir afrikiečių, bei grįžimą prie tradicijos šaknų“. + specialus geriausios dainininkės apdovanojimas vokalistei Małgorzata Ciesielska-Gułaj.

YouTube

Facebook