OTAVA YO RUS

Neįtikėtinai spalvingą folk grupė Otava Yo supina rusų liaudies dainas su šokių muzika ir paverčia į naują Rusijos „beat’ą“. Ši grupė su savo slavišku temperamentu užburia ir nepalieka abejingų. Įsivaizduokite, kas gali atsitikti, jei tradicinis rusų Ivanas patektų į šiuolaikinį „groov’ą“.
Otava Yo spontaniškai susikūrė 2003 metais Sankt Peterburge. Jų susibūrimą paskatino noras kurti naujas Rusijos liaudies muzikos interpretacijas, kurios būtų atviros kiekvienoms atviroms ausims (ir kojoms).
Otava Yo virtuoziškai atlieka savo muziką su neišvengiamu humoru, naudodami tradicinius rusų liaudies instrumentus, kurdami personažus tiesiai iš Gogolio romanų.
2014 m. „Otava Yo“ koncertavo pasulinėje parodoje „Womex“. 2015. grupės vaizdo klipas „Sumeckaja“ pateko į 1-ą vietą „World Music Network“ ir susilaukė daugiau kaip 12 milijonų peržiūrų. Naujasis video klipas „Oi, Dusia, Oi, Marusia“ gavo apdovanojimus tarptautiniame kino festivalyje „Maykop“ ir „NYC Indie Film Awards“.
2016 m. Otava Yo turėjo savo pirmąjį turą Jungtinėje Karalystėje, grojo WOMAD ir gyvai grojo per BBC Radio 3.
„Otava Yo“, be Rusijos, pasirodė Meksikoje, Prancūzijoje, Estijoje, Kinijoje, Portugalijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Austrijoje, Suomijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Indijoje, JAV, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje. Denamrkas, Iranas ir Japonija.
Dabar „Otava Yo“ kuria naują muzikinį video ir naują albumą, kuris bus išleistas 2018 m. rudenį. Suklegų žiūrovai turės galimybę išgirsti ir senas, ir naujausias spalvingųjų folk-punk rokerių dainas!

YouTube